Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

VALENS Evsel - Endüstriyel Su Arıtma Ve Proje Uygulama Sistemleri Ltd. Şti.

2003 yılından bu yana, ev tipi su arıtma sistemlerinin ithalatı, multi medya kum filtrasyon sistemleri, tam otomatik aktif karbon filtrasyon sistemleri, su yumuşatma sistemleri, endüstriyel ters ozmos sistemleri, de-iyonizasyon sistemlerinde ithalat, toptan satış ve proje uygulamalarını yapmaktadır. Bu doğrultuda VALENS Evsel - Endüstriyel Su Arıtma ve Proje Uygulama Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti., kendisine müşteri memnuniyetini ve kaliteliyi ilke edinmiştir. Türkiye genelinde yaygın bayii ve hizmet ağı ile kuruluşundan bu yana ulaşılabilirliğini artırarak büyümeye devam etmektedir.

VALENS Evsel - Endüstriyel Su Arıtma ve Proje Uygulama Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti., sunmuş olduğu hizmetlerde, kalite standartlarına uygun ürün yelpazesi ile güvenilirliği ve müşteri memnuniyetini bir arada toplamıştır. Ürün ve hizmetlerin piyasaya sunumu, dinamik ve çözüm odaklı teknik desteği ile her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek ilerlemektedir. Şirketimiz sunmuş olduğu tüm ürün ve hizmetlerde, birey ve topluma karşı olan sorumluklarının bilincindedir.

Müşteri portföyümüz için değer oluşturmak, beklentilerine kaliteli ve istikrarlı biçimde karşılık vermek, ürün sunumu, satışı ve satış sonrası hizmetlerde şeffaf olmak temel ilkemizdir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın